Recepční - office manager

Co nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr na pozici recepční – office manager
  • nástup od 1.6.2019
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • nástupní zaručená mzda 18 000 Kč – 24 000 Kč (dle zkušeností a praxe)
  • benefit
    – slevy na služby kliniky pro rodinné příslušníky
    – školení v oblasti komunikace, telefonování a práce se zákazníky
    – Sodexo multipass card
    – a další
  • 5 týdnů dovolené
  • komfortní relaxační zázemí pro zaměstnance
  • Více informacíMéně informací

Náplň práce:

  • komunikace s klienty (emailem, telefonicky, osobně)
  • zdvořilé a profesionální řešení dotazů klientů
  • schopnost prezentovat poskytované služby na klinice příchozím či volajícím klientům
  • řízení rezervací klientů
  • řízení příchodů a odchodů pacientů dle rezervačního systému
  • řešení problémů s opozdilci a osobami, které se nedostavily
  • zajištění vyplnění vstupního dotazníku a souhlasu s ošetřením všech nově příchozích klientů
  • vedení záznamů klientské databáze
  • administrativní podpora a spolupráce s ordinacemi
  • zpracování cenových návrhů na základě informací od lékařů
  • administrativní činnost spojená s chodem recepce a kliniky (příprava reportů, pošta atp.)
  • účtování pacientů a vedení klientských účtů, faktur a finančních záznamů
  • práce s interním systémem XDENT
  • objednávky provozního zboží
  • komunikace s vedením společnosti na denní bázi
  • prodej dentálních pomůcek přímo na recepci kliniky
  • dohled nad čistotou a pořádkem prostoru v průběhu dne a zajištění perfektního vzhledu recepce a zázemí

Co požadujeme:

  • příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
  • spolehlivost a velmi dobré organizační schopnosti
  • schopnost zvládat stresové situace
  • zkušenosti – na dané pozici jsou výhodou
  • komunikační dovednosti s výborný ústním a písemným projevem v češtině
  • základní znalost angličtiny
  • znalost cizího jazyka AJ ,PJ, NJ výhodou
  • znalost práce s PC podmínkou
  • flexibilita ,spolehlivost, loajalita

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis přes kariérní formulář.

* označuje povinné položky

Kariéra