Zubní instrumentářka

Co nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr na pozici zubní instrumentář/ka (smlouva na dobu neurčitou)
  • nástup od srpna 2019
  • nadstandartní platové ohodnocení
    – nástupní zaručená mzda 18 000 Kč – 24 000 Kč (dle zkušeností a praxe)
    – bonusy z obratu ordinace
  • benefit
    – slevy na služby kliniky pro rodinné příslušníky
    – příspěvek na školení
    – Sodexo multipass card
    – penzijní připojištění či životní pojištění
    – 13. výplata
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • komfortní relaxační zázemí pro zaměstnance
  • Více informacíMéně informací

Náplň práce:

  • uvítání klientů
  • zajištění a organizace chodu ordinace
  • příprava a údržba ordinace před a po návštěvě pacienta
  • kontinuální asistence lékaře – čtyřruční práce u pacienta
  • úklid pracovní části ordinace, čištění nástrojů, příprava a sterilizace
  • práce s PC včetně specializovaného zdravotního softwareu XDENT
  • úplný servis pro klienta i lékaře v ordinaci
  • koordinace činností s dalšími ordinacemi
  • znalost pracovních a administrativních postupů

Co požadujeme:

  • vzdělání v oboru ( Všeobecná sestra nebo kurz zubní instrumentářky) je výhodou nikoliv podmínkou.
  • zkušenosti na dané pozici jsou výhodou
  • znalost cizího jazyka výhodou: AJ, PJ, NJ výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, rychlost, preciznost a organizační schopnost
  • příjemné vystupování
  • aktivní a milý přístup k pacientům
  • flexibilita ,spolehlivost, loajalita

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis přes kariérní formulář.

* označuje povinné položky

Kariéra