Abychom se mohli dostat do detailního obrazu o celkovém stavu, zdraví a potřebách péče o zuby a dutinu ústní každého našeho klienta,  tak mu doporučujeme, aby si u nás naplánoval pravidelné kontroly alespoň dvakrát do roka. Je to z toho důvodu, že mnoho problémů, týkajících se zubů a dutiny ústní se vyvíjí velmi pomalu a bez povšimnutí netrénovaného oka opravdu velmi dlouho.

Během těchto preventivních návštěv, vždy jednou ročně, děláme detailní kontrolní rentgenové a digitální snímky, abychom mohli důkladně zkontrolovat všechny oblasti dutiny ústní a srovnat je s diagnostikou provedenou v předešlém roce. To nám umožňuje odhalit jakýkoliv problém v jeho nejranějším stádiu. Rovněž pečlivě prozkoumáváme jeden zub za druhým, abychom mohli odhalit či upozornit na probleémy, jako jsou například zubní kazy, onemocnění dásní, dysfunkce temporomandibulárního kloubu (TMJ) včetně problému s bruxismem (skřípáním zubů), díky kterému může dojít k obroušení zubní skloviny, což vede k lámání zubů a jejich možnému vypadnutí.

Pravidelné kontroly a profesionální čištění zubů každých 6 měsíců nabízí našim klientům dva benefity:

  1. prevenci – tyto pravidelné schůzky nám umožňují být pacientovi partnerem a spolupracovat s ním na odstranění mnoha běžných obav týkajících se jeho dentálního zdraví
  2. včasná diagnóza – včasným objevením a léčbou jakýkoliv komplikací v jejich nejranějším stádiu jsme schopni klientovi ušetřit nejen čas, ale i peníze a celkový diskomfort, který by se mohl objevit s pokročilejšími zdravotními problémy a jejich nutnou léčbou.

Koukněte se na video, proč se u zubaře nemusíte bát

Veškeré ceny jednotlivých výkonů najdete v našem CENÍKU.

AJNA dental clinic poskytuje pětiletý záruční program jako speciální benefit pro své klienty.

Update cookies preferences