Laserová stomatologie je nejmodernější, šetrná a bezbolestná alternativa stomatologie, která se neobejde bez nutnosti vrtat nebo podávat anestezii.

Jak už vyplývá z názvu, laserová stomatologie využívá dentální laser, který je speciálně navržen pro potřeby stomatologie tak, aby uměl jemně ošetřit jak tvrdé, tak měkké zubní tkáně. Díky tomu s ním můžeme mimořádně miniinvazivně provádět široké spektrum výkonů a řešit různé komplikace od prostého ošetření zubního kazu přes zvýšenou citlivost zubů až po zubní implantáty a komplikované stomatochirurgické operace. Unikátním spojením práce s laserem a operačním mikroskopem posouváme hranice bezbolestnosti a kvality ošetření na světovou úroveň.

V České republice je totiž práce s dentálním laserem spíše novinkou, zatímco ve světě jde o již běžnou praxi. Na naší zubní klinice se snažíme být stále v čele a lídrem v práci s nejnovější dentální technologií. Proto jsme do každodenní práce začlenili špičkový laser Lightwalker od firmy Fotona, která patří ke světovým lídrům v oblasti medicínských laserových systémů.

Víte, že...?

  1. jde o mimořádně miniinvazivní ošetření
  2. snižuje krvácení během zákroku i po něm
  3. výrazně redukuje otok a bolestivost po zákroku
  4. snižuje riziko možné infekce
  5. významně omezuje nutnost užití anestezie
  6. urychluje práci lékaře a vy díky tomu strávíte méně času v zubařském křesle
  7. dentální laser vydává minimální vibrace a hluk
  8. výrazně sníží riziko poškození okolních zubů nebo měkkých tkání
  9. doba hojení po výkonu je výrazně rychlejší
Update cookies preferences