Skoro každý z nás si už asi někdy zažil akutní případy bolesti spojené se zuby. Tyto bolesti nelze předvídat! Nedá se s nimi pracovat, spát a ani se soustředit na nějakou činnost. Nejde pouze o bolest, ale také se vám může stát, že si zlomíte korunku, vypadne vám výplň zubu nebo dojde k opuchnutí obličeje zrovna ve chvíli blížícího se důležitého jednání či rodinné oslavy. Z naší zkušenosti víme, že akutní bolest zubu se většinou dostavuje ve chvíli, kdy se to nejméně hodí – o víkendu, o svátcích či v noci a NIKDY během ordinačních hodin vašeho zubního lékaře.

Taková neočekávaná situace může narušit veškeré vaše plány a nezbyde nic jiného, než urychleně vyhledat odbornou pomoc. To ale není vždy tak jednoduché! Na nás se ale můžete kdykoliv obrátit! 

JSME K DISPOZICI NAŠIM KLIENTŮM 24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU.

VŠEM GARANTUJEME OŠETŘENÍ V PŘÍPADĚ AKUTNÍ BOLESTI ČI JINÉHO ZÁVAŽNÉHO PROBLÉMU JEŠTĚ TEN SAMÝ DEN.

Uvědomujeme si totiž, jak je v těchto případech co nejrychlejší ošetření důležité. Nejde jenom o to, pomoci od náhlé bolesti či jiného akutního problému, ale hlavně tím můžeme úspěšně předejit dalšímu možnému poškození vašeho chrupu.

Služba zubní pohotovosti je u nás otevřena i pro ty, kteří nejsou našimi stálými klienty. Na rozdíl od našich klientů, pro které je služba zubní pohotovosti ZDARMA, je však zpoplatněna.

AKUTNÍ PŘÍPADY VOLEJTE NA 776 536 344 (doktor AboSaleh)