1. ETIKA NAD PENĚZI

Jako poskytovatelé zdravotní péče, kterou vyděláváme peníze, máme stále na paměti to, že zdraví a dokonalý komfort a spokojenost našeho klienta je vždy naším hlavním zájmem. Zacházíme se všemi klienty tak, jak bychom chtěli být sami léčeni.

 

2. SVĚTOVÉ STANDARDY

Dodržujeme standardy světové třídy a dosahujeme jich tak, že:

  • trváme na odborném akademickém vzdělání a dostatečné praxi našich lékařů
  • zároveň je vedeme k dodržování ověřených stomatologických postupů
  • a umožňujeme jim práci s tou nejmodernější technologií a s těmi nejkvalitnějšími materiály.

 

3. PŘEDČÍT OČEKÁVÁNÍ

Vždy se snažíme být dobře organizovaní, maximálně efektivní a 100% připraveni odhalit našim klientům nové zážitky a pozitivní zkušenosti z návštěvy u zubního lékaře.

 

4. PARTNERTSVÍ

Jsme nejen lékaři, ale také poskytovatelé služeb. Proto jsou pro nás naši klienti zároveň našimi partnery. Respektujeme jejich přání a názory a chceme, aby je s námi sdíleli. Jen tímto způsobem můžeme společně dosáhnout těch nejlepších výsledků.

 

5. VEDENÍ

S nadšením vedeme a podporujeme každého člena našeho týmu tak, aby byl spokojený a dosáhnul svého největšího potenciálu, který pak využívá v péči o naše klienty.

 

6. PRAVDIVOST

Spoléháme na pravdivost veškerých informací poskytnutých našimi klienty, které jsou nutné      ke správné indikaci diagnózy a sestavení léčebného plánu.  Našim klientům zaručujeme pravdivost námi podávaných informací tak, aby mohlo z jejich strany dojít ke skutečně informovanému rozhodování o jejich péči.

 

7. ZODPOVĚDNOST

Přijímáme zodpovědnost za naše rozhodnutí a činy.

 

8. SVOBODA

Dáváme našim lékařům a celému týmu dostatečné kompetence v rozhodování a možnost seberealizace tak, aby poskytovali tu nejlepší možnou péči s vědomím, jako by se jednalo o jejich vlastní podnik.

 

9. VÁŠEŇ

Pracujeme s vášní, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků v péči o naše klienty. Stomatologie pro nás není jen práce, je to náš životní styl. 

 

10. VDĚČNOST

Jsme vděční za každého klienta, který nám dá svou důvěru. Jsme vděční, že máme tak skvělý pracovní tým. Jsme vděční za to, co máme a snažíme se pomoci těm, kteří to potřebují.

Update cookies preferences